background-image

EBIFlow, kurumunuzun süreçlerinin etkinliğini artıran ve basitleştiren iş akışı uygulamasıdır.

photo-1434493728611-6994c7d30cbb

EBIFlow yeni arayüzüyle yayında.

 EBIFlow, kurumunuzun süreçlerinin etkinliğini artıran ve basitleştiren bir iş akışı uygulamasıdır.

SON HABERLER

İŞ AKIŞI NEDİR?

İş süreçlerinizi yöneteceğiz araç  size akış şemasını oluşturmanızı, toplanacak bilgi ve belgeleri kolayca belirlemenizi ve organizasyonunuzda kimlerin hangi rolleri olacağını kolayca belirleyebilmenizi sağlayabilmelidir.

İşte bunları EBIFlow ile kolayca sağlayabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER

mobil-web-arayuzu-icon

Mobil uyumlu web arayüzü

EBIFlow reponsive web tasarımı ile tüm cihazlardan uyumlu çalışmaktadır. Ayrıca iOS, Adroid ve Win8 uygulamalarımızı indirerek çok daha etkin ve kolay kullanım alışkanlığını deneyebilirsiniz.

Page 1

Elektronik İmza

EBIFlow ile istediğiniz iş sürecindeki belgeleri Elektronik imza veya Mobil İmza ile imzalayabilmeniz için hazır bir altyapıya sahip olacaksınız.

drag-drop-icon

Sürükle / Bırak

EBIFlow ile form ve süreç tasarımlarını yaparken artık süreç adımlarını ve form bileşenlerini taşıma ve bırakma şeklinde oluşturmanız mümkün olmaktadır.

iMac-gorsel@2x

Demo ve detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

EBIFlow uygulamasını öncelikle acentelerimizin taleplerini bize iletmelerini ve doğru birimlere yönlendirmek için kurguladık ve sürecimizi kısa bir sürede hayata geçirdik .Kolay ve esnek süreç tasarım aracı sayesinde iş birimlerinden gelen iş akışları taleplerini kolaylıkla yönetebiliyoruz. Esnek entegrasyon yapısı sayesinden mevcut mimarimiz içerisindeki sistemler ile kolay bir şekilde entegrasyonu sağlayabildik, bu işlemleri hazır servislerimizi kullanarak yapabildik. Uygulamayı acenteler portalimizin bir parçası gibi çalıştırıyoruz , böylece son kullanıcıların farklı bir ekran veya uygulama kullanmasına gerek kalmadan kullanıcı memnuniyeti arttırabildik. Özel olarak geliştirilmiş raporlar sayesinde verimliğimizi çok daha kolay ölçümleyebildik. Eczacıbaşı bilişime verdikleri destek ve profesyonel uzmanlık için teşekkür ederiz.

- Serkan Alp, PMP , Groupama Sigorta A.Ş., Web Uygulamaları ve İçerik Yönetimi Müdürü

EBIFlow uygulaması özellikle Seyahat talebi ve harcamaları yönetimi, Masraf takibi, SAP ile entegre Satın alma talebi onayları ve İK konularında bir milyondan fazla süreç kullanmamıza imkan vererek, Rusça ve İngilizce dil destekleriyle birlikte işimizi kolaylaştırmaktadır. Hem hızlı geliştirilebilir hem de raporlanabilir süreç tasarımı ile son kullanıcıdan gelen iş akışları yönetimi taleplerine hızlı cevap veriyoruz ve bu talepleri tek platformda toplayarak kontrol altında tutuyoruz. İK kullanıcı bilgileri ve organizasyonel ilişkiler sistemi ve SAP sistemimiz ile entegrasyonu sayesinde günlük güncel bilgilerle yönettiğimiz EBIFlow uygulaması, minimum manuel müdahale ile kullanılmaktadır. Mobil desteği, e-posta bildirimleri ve basit tasarımı, kolay kullanımı sayesinde süreç yönetiminde aksamalar yaşamamaktayız.

- Gökhan Ekşi - INTEMA, Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

İLETİŞİM

Adınız Soyadınız (Gerekli)

Email Adresiniz (Gerekli)

Telefon Numaranız (Opsiyonel)

Mesajınızı yazınız

[recaptcha]

Büyükdere Caddesi Ali Kaya Sokak No: 5
Levent 34394 İstanbul
t: +90 212 350 88 07
f: +90 212 350 88 99
ebi.iletisim@eczacibasi.com.tr