ÖZELLİKLER

EBİFLOW NEDİR?

EBIFlow kurumunuzun görünürlüğünü artıran ve ölçülebilmesine imkan tanıyan bir iş akışı uygulamasıdır. Görsel araçlarımız sayesinde iş alanlarınızdaki süreçlerinizi düzenli işletmenizi ve iş süreçlerindeki değişiklikleri hızlı yönetmenizi sağlıyoruz. EBIFlow ile iş süreçleri, kişiler ve bilgi teknolojileri arasındaki boşlukları tamamlıyor, basitleştiriyoruz.

Yapılan araştırmalara göre bir sürecin tamamlanmasına kadar geçen sürenin %90 ı bekleyerek geçmektedir. EBIFlow ile kaybedilen zamanı size geri kazandırıyor, verimliliği artırıyoruz. Sadece kurum çalışanlarınızı değil, bayi, tedarikçi ve müşterilerinizi de süreçlerinize dahil ediyoruz.

EBIFlow ile basit doküman onaylama işlemlerinden, karmaşık üretim süreçlerine kadar çeşitli seviyelerde kullanılabilen geniş ölçekli bir iş akışı platformu sağlıyoruz. Çeşitli veri tabanları, ERP ve diğer sistemler ile kolay entegre ediyoruz. Uygulama geliştirme ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde çözümlüyoruz. Doğru bilgiyi, doğru insana, doğru zamanda ulaştırıyoruz. Kullanıcıların iş akışı içerisinde kendileri tarafından tanımlanması gereken bir görev olduğu zaman, onları e-posta aracılığıyla haberdar ediyor ve uygulamaya kolayca geçiş yapmalarını, SMS gönderisi ile bilgilendirilmelerini sağlıyoruz. EBIFlow ile unutma, gecikme, yanlış yönlendirme gibi iş akışını geciktirecek sorunları en aza indiriyoruz.

shutterstock_104968985

GENEL ÖZELLİKLER

Kodlama, detaylı dokümantasyon gerektirmeden uygulamalarınıza entegre çalışarak iş süreçlerinizin oluşturulmasını sağlıyoruz.

Page 1

Elektronik imza, mobil imza

EBIFlow ile istediğiniz iş sürecindeki belgeleri Elektronik imza veya Mobil İmza ile imzalayabilmeniz için hazır bir altyapıya sahip olacaksınız.

Turkcell veya Avea Mobil İmzalama Servislerini kullanarak Mobil imza atabilecek bir altyapı sağlanmaktadır. Mobil imza kullanabilmek için form tasarlarken sadece Elektronik İmzalama kontrolünü forma eklememiz ve gereken konfigürasyonu yapmanız yeterlidir.

phone

Mobil uyumlu web arayüzü

EBIFlow reponsive web tasarımı ile tüm cihazlardan uyumlu çalışmaktadır. Ayrıca iOS, Adroid ve Win8 uygulamalarımızı indirerek çok daha etkin ve kolay kullanım alışkanlığını deneyebilirsiniz.

multilanguage

Çoklu dil desteği

EBIFlow web arayüzü ile birlikte 5 ana dilini desteklemektedir, bunlar Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça olarak sunulmaktadır.

surec-tasarlama

Süreç tasarlama

İzinde veya ofis dışında olduğunuz süre içerisinde yerinize arkadaşınızı bakması için istediğiniz veya tüm süreçlerinizi delege edebilirsiniz. İstediğinizde iş listenizde bulunan işlerinizi firmanızdaki bir başkasına transfer edebilirsiniz.

drag-drop-icon

Drag/Drop

EBIFlow ile form ve süreç tasarımlarını yaparken artık süreç adımlarını ve form bileşenlerini taşıma ve bırakma şeklinde oluşturmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca iş adımlarının tümünü ağaç yapısı (tree map) şeklinde görüntülemek ve kolayça erişmek mümkün olmaktadır.

alt-is-akislari

Süreç versiyonlama

Süreçlerinizi versiyonlar olarak saklamak ve her versiyon arasında yapılan farklılıkları loglamanız mümkün olmakta istenilen açıklamalar yazılabilmektedir, ayrıca süreçleri bir biri ile karşılaştırarak farklılıkları kolayca bulmanız sağlanabilmektedir.

Page 1

Alt iş akışları destekleme

EBIFlow ile süreç tasarımınızda ihtiyaç duyacağınız alt süreçler , yardımcı süreçler ve otomatik çalıştırılabilecek süreçler oluşturmak mümkündür.

soa-icon

SOA Mimarisine uyumluluk

Ürün mimarisi SOA alt yapısı üzerine inşa edilmiştir ve farklı bileşenlerin kombinasyonu ile farklı çözümleri oluşturmanıza imkân vermektedir.

ftp-icon

Web servisleri

EBIFlow ile web servisler ile kolayca veri alış verişi yapabilirsiniz, form üzerinde belirli alanları işleme tabi tutabilir hedef sistemin web servisine gönderebilirsiniz yada başka bir sistemdeki verilere web servis üzerinden erişebilirsiniz.

database

Database bağlantısı

Farklı bir veri tabanından bulunan tanım bilgileri gibi bilgileri kullanmak için bağlantılar kurabilir ve süreciniz için gereken verileri SQL komutları ile alabilirsiniz. MS SQLServer veya Oracle gibi farklı veri tabanlarına bağlantı sağlayabilirsiniz.

auth-icon

LDAP Server

EBIFlow Microsoft Active Directory ve IBM Tivoli Directory server ile Auth yapılabilmektedir, ürün ile beraber default bir organizasyon yapısı ve auth mekanızması mevcuttur. Bu mekenizma şifre yaşlandırma, değiştirme log ve lock yönetim mekanizmasını sunulmaktadır.

C#

C# ile özel entegrasyon

İyi tasarlanmış her süreç diğer uygulamalar ile entegrasyonlara ihtiyaç duyar, EBIFlow size temel ihtiyacınız olan bu entegrasyon yöntemlerini sağlar. Database bağlantıları, Web servisleri, SAP RFC, C# ile yazılmış Özel Görevler

theme-icon

Farklı tema ve renklendirme

Son kullanıcıların tercihlerini yapmalarına imkan verecek şekilde 5 farklı renk olarak thema değiştirme imkanı sunmaktadır.

delegation-icon

Delegasyon ve İş Transferi

İzinde veya ofis dışında olduğunuz süre içerisinde yerinize arkadaşınızı bakması için istediğiniz veya tüm süreçlerinizi delege edebilirsiniz. İstediğinizde iş listenizde bulunan işlerinizi firmanızdaki bir başkasına transfer edebilirsiniz.

login-icon

Giriş Ekranı / Kokpit

Giriş ekranı üzerinde özet , istatistiki bilgileri size gösterilmesini sağlayacak widgetlar sunulmaktadır.